Marcin Pesos Stachowiak  urodzony w czasach gdzie zima i lato były prawdziwymi porami roku, edukacje muzyczną rozpoczął w PSM w Gorzowie Wlkp. w klasie fortepianu ale zrezygnował na poczet klarnetu który kontynuował do zakończenia edukacji w Szkole muzycznej 1 i 2 stopnia. W wieku 16 lat zainteresował sie brzmieniem saksofonu który wydawał sie bardziej ekspresyjnym instrumentem i dawał więcej satysfakcji w grze na instr(chodzi głównie o płeć piękną:))


Dziś Marcin Pesos Stachowiak  grający saksofonie tenorowym ,altowym ,sopranowym, ewi uczestniczy w wielu projektach muzycznych oraz scenicznych .Przygoda muzyczna zakreśliła szersze kręgi min. poza występami na terenie Polski. Marcin  Pesos Stachowiak występował w Niemczech, Austrii, Irlandi, Szwecji, Słowacji, Hiszpanii, Italii, Rosji, Ukrainie, Holandii, Danii. Współpraca z musicalem ,,Fame" w teatrze J.Osterwy'w Gorzowie Wlkp.


Europas erfolgrichstes Gourmet-theater Palazzo Berlin.Laureat festiwalu Opole Debiuty,Festiwal piosenki Aktorskiej w Krakowie itd:)Jako jeden z pierwszych na początku roku 2000r zainicjował live acty do muzyki house w której obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych clubowych saksofonistów w Polsce, wiele wydań muzycznych zaprocentowało zapraszaniem na największe imprezy clubowe w Polsce min Festiwal Sunrise 2012,2013 oraz wiekszość edycjii After party of Sunrise, Euforia Dzwieku,Elekrocity 2014

cdn :)